Tento web používá soubory cookies V pořádku Další informace
Binokuláry
Puškohledy
Spektivy
Příslušenství

lepší 
pohled 
na
svět

Pozorování přírody
Myslivost a lov
Taktická střelba
Vyberte oblast zájmu
Pozorování přírody
Pozorujte přírodu
v úžasných detailech
Více
Myslivost a lov
Když je lov vášní Více
Taktická střelba
Každý zásah
se počítá
Více
LOGO

Oficiální český eshop Meopta s příslušenstvím

 0

Celkem

0 Kč

Váš košík je prázdný

O společnosti

Společnost Meopta

Společnost Meopta

 byla založena roku 1933 jako společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení jejich požadavků po celou fázi životního cyklu výrobku – od prvotního nápadu až po sériovou výrobu finálního produktu. 
Díky svým vyškoleným, vysoce kvalifikovaným a zručným zaměstnancům

Díky svým vyškoleným, vysoce kvalifikovaným a zručným zaměstnancům

může Meopta vyvíjet a vyrábět některé z technologicky nejpokročilejších a nejvýkonnějších produktů na světě. 
Naše nabyté zkušenosti

Naše nabyté zkušenosti

v oblasti vývoje, konstrukce, předvýrobní i výrobní fáze, v oblasti měření a odborných expertiz, zvláště řemeslná zkušenost s prací s optickými elementy, jsou mimořádné a projevují se v celém spektru odvětví, do nichž naše produkty spadají, od přesných zdravotních a vědeckých přístrojů až k digitální filmové projekci, průzkumu vesmíru, spotřební sportovní optice a vojenským zbraňovým systémům. 
Meopta U.S.A., Inc.

Meopta U.S.A., Inc.

má sídlo v Trinity, FL, USA. Je výrobní a montážní pobočkou s divizemi pro letectví, obranné zakázky a severoamerickou sportovní optiku. Je certifikována podle ISO standardů pro montáž, servis a celkovou podporu široké řady technologicky pokročilých optických systémů a sestav pro průmyslové, vojenské a spotřebitelské trhy. 
Meopta - optika, s.r.o.

Meopta - optika, s.r.o.

sídlí v České republice, v Přerově. Působí zde oddělení výzkumu a vývoje, engineeringu (konstrukce a technologie), výroba optiky i mechaniky, montáž a administrativa. Všechny procesy jsou prováděny v souladu se standardy ISO.

Pro více informací můžete navštívit přímo webové stránky společnosti: www.meopta.com
Pro informace z oblasti vlastního vývoje, měření a testování pak specializované www stránky: www.testinglab.meopta.com Pro informace o kariéře a volných pracovních místech pak www stránky: www.kariera.meopta.com
...